Search

Kergete rõivaste rätsepa koolitus


Pöörame teie tähelepanu sellele, et nüüd on meie koolis võimalik läbida õmblejate kursuseid, modelleerimise ja konstrueerimise kursuseid ning rätsepa abilise kursuseid ka eesti keeles. Õppemaksu saab taotleda Eesti Töötukassast. Eesti Töötukassas teostatakse õppetööd mitmete projektide raames. Informatsiooni kompensatsiooni ja õppemaksu kohta võib leida Eesti Töötukassa kodulehel.

PISUT MEIE ÕPETAJATEST Tutvustame teile kaht kaunist daami – kahte õpetajat ja sõbrannat, kes on tõesti väga meeldivad inimesed. Nende nimed on Inga ja Anneli. Vaatamata oma vanusele on neil küllaltki soliidne ja mitmekülgne töökogemus individuaalse õmbluse ja tootmisõmbluse sfääris. Nad valdavad eriala suurepäraselt ning on valmis ja tahavad oma oskusi õpilastele edasi anda. Loodame siiralt, et teil on meie naiste kergete rõivaste rätsepate kursustel huvitav.

KERGETE RÕIVASTE RÄTSEPA KOOLITUSEST Kõige pikem ja täielikum kursus ongi kergete rõivaste rätsepa koolitus. Kursus kestab 300 akadeemilist tundi. Õppeprogrammi on lülitatud kõik vajalikud teadmised, et kursuse lõpuks oleksite võimelised iseseisvalt riideid välja lõikama ja õmblema. Sinna on lülitatud kõige hädavajalikumad teadmised materjalitundmisest, õmblusvarustusest ja ettevalmistavast õmblustööst (käsitsi õmblused, märkimine, mõõtude võtmine jne.). Lisaks õpetatakse kursusel sõlmpunktide õmblemise tehnikat (taskud, ääred, varrukad, mitmesuguste stiilide kinnitused), programmis on ka toodete ümbertöötlemise tehnoloogia (tõmbluku õmblemine, servade töötlemine, erinevad stiilivõtted). Kõige tähtsam on see, et kergete rõivaste rätsepa koolitus sisaldab konstrueerimist ja modelleerimist, kursuse lõpus aga õmblete juba endale ise valmistoote. Kursuse jooksul saate koos õpetajaga külastada kuulsate itaalia kangaste näidisruumi ning valida endale õmblemisseks sobiva kanga.

Õppetöö toimub kaasaegses ateljees, mis on meie koolis ja auditooriumides olemas.

#õmblejakoolitus #rätsepakoolitus

© 2023 by Business Technologies OÜ

 

  • Instagram - черный круг
  • Odnoklassniki - черный круг
  • Vkontakte - черный круг
  • LinkedIn - Black Circle
  • Facebook - Black Circle
  • Twitter - Black Circle
  • Pinterest - Black Circle